20 kwietnia 2017 r. w Krakowie odbędzie się drugie spotkanie z cyklu FireInspire, czyli inspirujące rozmowy strażaków.

Pobierz: Pobierz plakat

Tradycyjnie już, w luźnej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy lub kuflu zimnego piwa, można będzie posłuchać ciekawych prelekcji wygłoszonych przez zaproszonych gości. Tym razem spotkanie odbędzie się jako integralna część corocznej Konferencji „5 Źywiołów. Wolność – Integracja – Bezpieczeństwo”. Spotkanie ma charakter otwarty i organizowane jest głównie z myślą o strażakach i pasjonatach ratownictwa. Poruszana tematyka będzie obejmowała zagadnienia związane z efektywnym wykorzystywaniem sprzętu łączności oraz informatyki. O tym, dlaczego wprowadzanie innowacji nie jest proste opowie Bartosz Józefowski. Potencjał wykorzystania samochodu dowodzenia i łączności oraz organizację łączności podczas działań Ciężkiej Grupy Poszukiwawczo–Ratowniczej USAR Poland przedstawi Paweł Błaut. W kolejnym wystąpieniu Andrzej Kufta – dowódca Szkolnej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z krakowskiej aspirantki poruszy problemy występujące wraz z wdrożeniem systemu TETRA na terenie Krakowa. Kolejną częścią spotkania będzie dyskusja panelowa zaproszonych gości na temat przyszłości łączności radiowej, w kórej udział wezmą przedstawiciele wiodących firm wspomagających polskich strażaków: Motorola Solutions, Abakus oraz Elte GPS.

Podczas pierwszej edycji FireInspire dało się poznać jako wydarzenie integrujące publiczność i zaproszonych gości, dlatego wedle zapewnień organizatora również i teraz nie zabraknie czasu na pytania i dyskusje.

Ostatnim punktem programu będzie losowanie nagród.

Warunkiem udziału w FireInpire jest BEZPŁATNA rejestracja na konferencję „Bezpieczeństwo w mieście” na stronie www.5zywiolow.pl.

KIEDY?

20 kwietnia 2017

godz. 19:00–23:00

GDZIE?

Klub Drukarnia

Kraków, ul. Nadwiślańska 1