W ostatnim dniu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych w Kielcach, 10 czerwca odbędą się zawody sportowe Ochotniczych Jednostek Straży Pożarnych. Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane od 15 maja.

Dwuosobowe drużyny będą musiały pokonać tor przeszkód na czas. Podczas zawodów do zadań uczestników będzie należało między innymi przetoczenie opony, rozwinięcie węża gaśniczego W-52 czy napełnienie zbiornika przy użyciu hydronetki. W rywalizacji mogą wziąć udział czynni członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy ukończyli 18 lat. Aby się zgłosić, należy wypełnić formularz, który pojawi się na stronie Targów Kielce 15 maja wraz ze szczegółowym regulaminem. Organizatorzy przewidują start trzech drużyn z każdego województwa. Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody. Szczegóły na temat zawodów na stronie targów KIELCE IFRE-EXPO.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO rozpoczną się 8 czerwca 2017 roku. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.ifre.pl.