Detektor wielogazowy MultiRAE – bada stężenie do 6 gazów, m.in. palne, toksyczne, tlen, promieniowanie gamma.

 Detektor wielogazowy MultiRAE

Detektor wielogazowy MultiRAE – bada stężenie do 6 gazów, m.in. palne, toksyczne, tlen, promieniowanie  gamma. Do ochrony osobistej i wykrywania przecieków. Wodoszczelny i wstrząsoodporny. Czujnik bezruchu i komunikacja radiowa. 25 czujników do wyboru. Menu w j. pol. Certyfikat ATEX Ex1G (Strefa 0).
SafeTech Marian Hoppe Sp.j – zabezpieczamy firmy i służby w niebezpiecznych warunkach. Działamy na polu pomiaru gazów, ochron osobistych, technik oddymiania, gaśniczych, monitoringu termowizyjnego, BHP. Dostarczamy sprzęt i rozwiązania, serwisujemy, szkolimy, utylizujemy.


SafeTech Marian Hoppe Sp.j
81-198 Gdynia, Suchy Dwór
ul. M. Reja 38
tel. +48 58 665 79 93
tel./fax +48 58 781 78 55

Nazwa firmy:
SafeTech Marian Hoppe Sp.j

www: http://safetech.net.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij