W gościnnej 33. bazie Lotnictwa Transportowego (33 BLTr) – Jednostka Wojskowa nr 3293 w Powidzu, województwo wielkopolskie odbyły się w jesiennej krasie jedne z największych w kraju ćwiczeń wojskowych i cywilnych służb ratowniczych.

W gościnnej 33. bazie Lotnictwa Transportowego (33 BLTr) – Jednostka Wojskowa nr 3293 w Powidzu, województwo wielkopolskie, z rozmachem adekwatnym do jej wielkości i znaczenia oraz dynamiką filmu akcji, odbyły się w jesiennej krasie jedne z największych w kraju ćwiczeń wojskowych i cywilnych służb ratowniczych. Stacjonująca tu jednostka wojskowa oraz Wojskowa Straż Pożarna po raz drugi wzorowo odegrały rolę gospodarzy realizowanych na dużą skalę zintegrowanych wojskowo-cywilnych manewrów tego typu. Pierwsze miały miejsce dwa lata temu i były m.in. sprawdzianem przed meczami w ramach Euro 2012 w Poznaniu.

Artykuł dostępny w wydaniu 1/2015.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij