Dnia 7 października 2014 r. odbył się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach w Krakowie Lunch Prasowy z okazji 125-lecia firmy Drager.

Dnia 7 października 2014 r. odbył się w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach w Krakowie Lunch Prasowy z okazji 125-lecia firmy Drager. Podczas spotkania przedstawiono prezentację historycznych momentów firmy Drager. W obchodach jubileuszu wziął udział Prezes Zarządu Stefan Drager, który stwierdził, że spotkanie stanowi dobrą okazję, aby się na chwilę zatrzymać i zastanowić nad tym co wyróżnia jego firmę.  Niemiecka firma Drager jest wiodącym producentem sprzętu medycznego, pomiarowego i ochrony osobistej. Zaangażowanie firmy Drager w Polsce sięga lat 50. ubiegłego wieku, a jego uwieńczeniem są założone filie: w 1996 r. – sprzętu medycznego, a w 2007 r. – sprzętu pomiarowego i ochrony osobistej. Polska jako jeden z największych partnerów  gospodarczych w Europie Środkowej odgrywa ważną strategiczną rolę dla firmy. Motto Dragera to „Techniki dla Życia”, które wskazuje, że firma tworzy innowacyjne technologie z myślą o ludzkim życiu. W zakres produktów, które oferuje firma wchodzi sprzęt do ochrony dróg oddechowych, stacjonarne i przenośne systemy detekcji gazów, profesjonalna technika nurkowa oraz urządzenia do pomiaru stężenia alkoholu czy obecności środków odurzających we krwi. Ponadto firma Drager wraz ze swoimi klientami opracowuje indywidualne rozwiązania, np. symulatory pożarów, koncepty szkoleniowe i warsztaty.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij