W dniach 9-11 czerwca 2016 roku na terenie Targów Kielce odbyła się XI Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2016.

Podczas tych kilku dni redakcja magazynu „W Akcji” miała przyjemność przyglądać się widowiskowym pokazom, a także przeprowadzić wiele ciekawych rozmów. Serdecznie dziękujemy wszystkim autorom, partnerom oraz przede wszystkim Czytelnikom za odwiedziny naszego stoiska na targach. Mamy nadzieję na kolejne tak przemiłe spotkania podczas kolejnych imprez branżowych.

Zapraszamy Państwa do fotorelacji z tych kilkudniowych, ale jakże pełnych atrakcji targów EDURA 2016.

Relacja pisemna z EDURY zostanie opublikowana w numerze 5/16 "W Akcji".

Zapraszamy także do obejrzenia filmiku z pierwszego dnia targów EDURA https://www.youtube.com/watch?v=EW0Gndv-1F4&feature=youtu.be

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij