Zapraszamy do lektury artykułu autorstwa st. bryg. mgr inż. Romana Klechy oraz st. kpt. dr inż. Artura Ankowskiego pt. "Dekontaminacja CBRNE w PSP".

Przedsięwzięcia organizacyjne związane z dekontaminacją, również w odniesieniu do zdarzeń CBRNE, pojawiają się cyklicznie, najczęściej w związku z organizacją dużych imprez masowych o wymiarze międzynarodowym. Przedstawiony materiał jest próbą krótkiej syntezy dotychczas opracowanych algorytmów postępowania i wytycznych dotyczących Jednostek Ochrony Przeciwpożarowej. W wielu przypadkach stosowanie rożnego nazewnictwa oraz przyjętych koncepcji realizacji dekontaminacji powoduje powstanie niejasnych i niezrozumiałych sytuacji.

Pobierz artykuł.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij