W dniach 15-18 czerwca 2017 r. sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza OSP RW Modlin po raz pierwszy organizuje manewry dla zespołów ratowniczych na terenie Twierdzy Modlin.

W trakcie działań wykorzystane będą takie miejsca, jak Cytadela Twierdzy Modlin, Baza Szkolenia Poligonowego i Innowacji Ratownictwa należąca do Szkoły Głównej Służby Pożarniczej oraz Poligon Wojskowy w Starych Grochalach. Łączna powierzchnia przeznaczona na działania ratownicze to około 300 ha. Obecność takich instytucji jak SGSP,CEPOZ KG Policji, ITAKA i wiele innych, gwarantuje profesjonalne wykonanie założonych celów szkoleniowych.

Magazyn "W Akcji" objął wydarzenie patronatem medialnym.

Strona wydarzenia na Facebooku

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij