Schrack Seconet Polska Sp. z o. o. organizuje coroczne spotkania partnerów biznesowych reprezentujących firmę na terenie kraju. Tegoroczna edycja odbyła się w Hotelu Moran**** w dniach 9–10 marca.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele szczebla zarządzającego z kilkudziesięciu firm z całego kraju ściśle współpracujących z producentem.

Spotkania Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet Polska mają już swoją długoletnią tradycję. Ich celem jest przede wszystkim wspólne opracowywanie strategii działania na rynku systemów bezpieczeństwa w Polsce. Na przestrzeni ostatnich lat grupa firm mających autoryzację uległa znacznej przebudowie po to, aby Schrack Seconet w jeszcze bardziej profesjonalny sposób mógł zapewniać swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli firm partnerskich – członków szczebla zarządzającego. Oprócz prezentacji przygotowanych przez zespół Schrack Seconet – dotyczących m.in.: wyników sprzedaży w roku 2016, najciekawszych obiektów referencyjnych zrealizowanych w 2016 roku, analizy rynku, nowości produktowych, a także działań marketingowych – punktem podsumowującym spotkanie była dyskusja dotycząca wspólnej działalności na rynku systemów bezpieczeństwa w Polsce, kształtu i przyszłości branży.

Firma Schrack Seconet, podsumowując wyniki i działania ubiegłoroczne, przyznała tytuł Partnera Roku firmie: RS-System Sp. z o. o. z siedzibą w Michałowicach, za najlepszy wynik w sprzedaży systemów sygnalizacji pożarowej Schrack Seconet w roku 2016 oraz wysoką jakość usług.

U schyłku 2016 roku modyfikacji uległa lista firm Partnerskich Schrack Seconet w Polsce. W dalszym ciągu podstawowym statusem pozostał Autoryzowany Partner – firmy wyróżniające się w tym gronie, spełniające najbardziej restrykcyjne warunki autoryzacji tworzą dziś grupę Autoryzowanych Partnerów Wiodących. Statusy autoryzacji przyznawane są przez producenta na dwa lata, dlatego rok 2016 zakończono weryfikacją wszystkich firm z grona Partnerów, a także aktualizacją uprawnień dla inżynierów zatrudnionych w tych przedsiębiorstwach. Lista firm partnerskich z początkiem roku 2017 uległa modyfikacji. Kilka przedsiębiorstw – dzięki wysokiej jakości współpracy, bardzo dobrej kondycji finansowej, pozytywnym wynikom regularnych audytów producenta, wysoce wykwalifikowanej kadrze specjalistów, bogatej liście referencyjnej wspólnie zrealizowanych obiektów – zmieniło swój dotychczasowy status na wyższy. Do grona Autoryzowanych Partnerów Wiodących dołączyły cztery firmy: FUTURA Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, LVS-Tech Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, SUPON SA z siedzibą w Szczecinie oraz Supo Cerber Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie. Obecnie w tym elitarnym gronie znajduje się 18 firm partnerskich, oprócz wspomnianych powyżej: 01 Partner Sp. z o. o., Alkam System Sp. z o. o. , DEKK Fire Solutions Sp. z o. o., Elektro A-Z Sp. z o. o., Insap Sp. z o. o. , Izotop Service Sp. z o. o., PUI Megasystem Sp. z o. o., NOMA2 Sp. z o. o., OBIS Cichocki Ślązak Sp. j., OBIS 2 Andrzej Ślązak, PANORAMA-SAP Sp. z o. o., PPHU Tel-Poż-System ISKRA Sp. z o. o., RS-System Sp. z o. o., PHT SUPON Sp. z o. o.

Do grona Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet w Polsce w roku 2017 dołączyło pięć firm posiadających dotychczas status Partnera Handlowego. Należą do nich: Fire Stop Sp. z o. o. ze Szczecina, uruchomienia.eu Sp. z o. o. z Warszawy, MR System Marek Lipowski z Warszawy, ZUH „KONSPOŻ” Sp. J. Małocha & Przychodzeń z Lublina oraz ZE ZELREM K.Z.J.J. Zawada Sp. J. z Pilawy. Firmy z grona Autoryzowanych Partnerów charakteryzuje również stabilna sytuacja finansowa, wysoka etyka współpracy oraz wykwalifikowani specjaliści. Podobnie jak APW przedsiębiorstwa te mają dostęp do wszelkich szkoleń technicznych i handlowych oraz pełne uprawnienia instalacyjne.

Kilku przedsiębiorstwom z grona Autoryzowanych Partnerów w latach 2015–2016 nie udało się utrzymać statusu. Z początkiem roku 2017 firmy te kontynuują współpracę z producentem na zasadach Partnera Handlowego. Obecnie lista Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet zamyka się w liczbie 33 firm z całego kraju, łącznie (z Autoryzowanymi Partnerami Wiodącymi) cała grupa liczy 51 przedsiębiorstw.

Firmy, które działają na rynku polskim w obszarze profesjonalnych systemów zabezpieczeń, wykazują zainteresowanie współpracą, a w przyszłości chcą znaleźć się w grupie Partnerów Handlowych lub docelowo – Autoryzowanych Partnerów Schrack Seconet w Polsce, rozpoczynają współpracę na warunkach określonych przez producenta (m.in. nie posiadają uprawnień producenta do prowadzenia serwisu gwarancyjnego instalacji wykonanych przez innych APW i AP). Firmy te biorą udział we wstępnym procesie autoryzacji, zdobywając doświadczenie w prowadzeniu projektów, instalacji i programowania systemów bezpieczeństwa Schrack Seconet.

Ostatnie miesiące 2016 roku w firmie Schrack Seconet Polska były również bardzo intensywnym czasem szkoleniowym. W związku z weryfikacją listy firm partnerskich ważność straciły uprawnienia dla inżynierów zatrudnionych w ww. przedsiębiorstwach. Tylko w listopadzie, grudniu i styczniu zostało przeszkolonych ponad 400 inżynierów, którzy podczas szkoleń aktualizacyjnych mieli okazję zapoznać się z najnowszymi funkcjami systemowymi i programowymi rozwiązań Schrack Seconet.

Podobnie jak w roku poprzednim producent kontynuuje cykl szkoleń projektowych w całej Polsce. Nowością jest wprowadzenie zagadnień z tematyki systemów DSO, które od ubiegłego roku uzupełniły ofertę Schrack Seconet.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij