„Fire Truck Show, czyli Zlot Pojazdów Pożarniczych” odbędzie się w dniach 30 czerwca-2 lipca 2017 roku na terenie miejscowości Główczyce (woj. opolskie).

Pomysł zorganizowania „Fire Truck Show, czyli Zlotu Pojazdów Pożarniczych” narodził się w 2007 roku. Trzech pasjonatów pożarnictwa, czynnych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Główczycach, zainspirowało się zlotem Master Truck i postanowiło przenieść klimat imprezy na realia swojej miejscowości i zainteresowań – czyli zastąpić ciężarówki samochodami pożarniczymi. Idea okazała się jak najbardziej trafna. Pierwsza edycja Fire Truck Show odbyła się w sierpniu 2009 roku.

Zlot zrzesza strażaków z całej polski. Impreza, oprócz strażaków, przyciąga tłumy wielbicieli wozów pożarniczych, służby współpracujące bezpośrednio ze strażą pożarną, fanów motoryzacji oraz wiele osób z całego kraju oraz z zagranicy. Można tu zobaczyć najróżniejsze wozy pożarnicze, które służą do ratowania życia i mienia ludzkiego.

Zloty organizowane są co roku, a każda następna edycja jest lepsza od poprzedniej.

Impreza motoryzacyjna ma na celu integrację użytkowników i miłośników samochodów strażackich oraz innych służb współpracujących bezpośrednio ze strażą pożarną.

Jedną z atrakcji wydarzenia jest Fire Truck Shower czyli wielki prysznic.

Pierwszego marca 2017 roku ruszyły zapisy do tegorocznej – IX edycji „Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Pożarniczych Fire Truck Show”, która odbędzie się w dniach 30.06-02.07.2017 r. Aby zgłosić swój samochód pożarniczy, należy wypełnić formularz na stronie www. Dla pierwszego zgłoszonego wozu przewidziana jest specjalna nagroda.

Magazyn „W Akcji” objął wydarzenie patronatem medialnym.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij