25 maja 2017 r. ukazała się publikacja „Samochody pożarnicze”.

Ten wyjątkowy album powstał pod skrzydłami redakcji magazynu „W Akcji” i został wydany przez ELAMED Media Group. Książka jest kompleksowym kompendium wiedzy zawierającym rozbudowaną bazę 225 modeli samochodów pożarniczych z pełnym wykazem ich cech. Opisy pojazdów są dostępne w języku polskim i angielskim. „Samochody pożarnicze” to album liczący niemal 600 stron bogatych w zdjęcia o wysokiej rozdzielczości w niestandardowym rozmiarze. Na łamach publikacji zostało przedstawionych 225 modeli samochodów pożarniczych z ich dokładną specyfikacją oraz historia, budowa i wymagania określone dla samochodów pożarniczych, jak również ich klasyfikacja i oznaczenia. Producentami samochodów są firmy zarówno polskie, jak i zagraniczne. Znajdą tu Państwo pojazdy lekkie, średnie oraz ciężkie, pojazdy gaśnicze, ratowniczo-gaśnicze, ratownictwa technicznego, chemicznego, samochody specjalne, ze sprzętem dróg oddechowych, rozpoznawczo-pomiarowe do skażeń chemiczno-biologiczno-radiologiczno-nuklearnych (CBRN) i wiele innych. Wszystko to sprawia, że jest to pierwsza tego rodzaju pozycja na krajowym rynku wydawniczym. Autorzy – st. bryg. mgr Paweł Frątczak i bryg. mgr inż. Janusz Woźniak – od kilkunastu lat wspólnie popularyzują zagadnienia związane z samochodami pożarniczymi i sprzętem pożarniczym, opisując rozwiązania techniczne na łamach specjalistycznych czasopism adresowanych do środowiska pożarniczego.

Autorzy ci opisują także organizację i wyposażenie straży pożarnych z wielu miast całego świata. Przybliżają tym samym specyfikę służby oraz różnice i podobieństwa w działaniach służb ratowniczych w różnych krajach. Samochody pożarnicze to publikacja obowiązkowa nie tylko dla strażaków, ale i pasjonatów wozów strażackich, jako upominek, nagroda czy prezent z okazji jubileuszu. Książka uzupełnia lukę informacji nt. wozów pożarniczych w Polsce.

Nakład albumu jest ograniczony, dlatego już dzisiaj zamów swój egzemplarz.

Książkę można zamówić przez stronę:

www.samochodypozarnicze.elamed.pl

oraz kontaktując się z Działem Obsługi Klienta:

tel. 32 788 51 28, dok@elamed.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij