Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO zgromadzą blisko 160 wystawców z Norwegii, Włoch, Niemiec, Austrii, Japonii, Francji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Polski.

Wystawcy przedstawią ofertę najnowszego sprzętu pożarniczego i ratowniczego na powierzchni ponad 6 tyś. metrów kwadratowych. Targom KIELCE IFRE-EXPO patronuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Prezes Zarządu Głównego GOPR. Targi potrwają od 8 do 10 czerwca.

W targach KIELCE IFRE-EXPO wezmą udział wiodące firmy w branży. Oferta producentów i dystrybutorów obejmowała będzie między innymi: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, wyposażenie (pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych).

Targi to także liczne prezentacje innowacyjnych pojazdów pożarniczych i specjalnych, sprzętu i technologii dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, a także poszerzyć swoją wiedzę dzięki wykładom, kursom i szkoleniom.

Obok ciekawej ekspozycji, na zwiedzających targi czeka wiele dodatkowych atrakcji, takich jak:

- zawody strażaków jednostek OSP,

- widowiskowe pokazy sprzętu pożarniczego,

- koncert orkiestr strażackich.

Podczas targów nie zabraknie też efektownych pokazów. Ratunek w zainscenizowanym wypadku samochodowym nieść będą przedstawiciele KW PSP z Kielc. GOPR przeprowadzi ewakuację za pomocą śmigłowca LPR. Podczas targów zaprezentują się mali strażacy z Wieruszowa oraz Stąporkowa. Swoje umiejętności przedstawią także psy ratownicze z OSP Nowy Sącz.

Równolegle z targami KIELCE IFRE-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

Organizatorzy zapraszają do Targów w dniach 8-10 czerwca 2017!

Magazyn „W Akcji” oraz czasopismo „Promotor BHP” są patronami medialnymi wydarzenia.

Więcej informacji na www.ifre.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij