Jak co roku, w dniach 9-10 czerwca reprezentanci Mazowsza zameldowali się na Wadowickim rynku na starcie FCC Wadowice.

Reprezentanci w składzie: Grzelak, Kurach, Kulik, Knap, Milczarczyk, Białas pokazali się z dobrej strony, wygrywając w klasyfikacji Sztafetowej, gdzie biegi cieszą się największym zainteresowaniem oraz możliwością pokazania współpracy strażaków na torze.

Pierwszego dnia odbyły się starty indywidualne, w których przedstawiciele TEAM WARSZAWA zajęli odpowiednio miejsca: Grzelak – 3, Knap – 7, Kurach – 9, Kulik – 13. Starty Tandemów znów pokazały bardzo wysoki poziom, jaki prezentują strażacy z Mazowsza oraz całej Polski. W tej kategorii reprezentanci Mazowsza (Grzelak, Kurach) zajęli drugie miejsce. Na koniec, po zliczeniu wszystkich wyników drużyna TEAM WARSZAWA okazała się najlepsza w klasyfikacji drużynowej, na którą składały się 3 najlepsze czasy poszczególnych zawodników. Zawody w Wadowicach pokazały, że czołówka Firefighterów z Polski nie odpuści do końca sezonu, a walka pomiędzy nimi będzie toczyła się na najwyższym poziomie, o czym świadczą czasy uzyskane na Wadowickim rynku – o zajęciu najwyższych miejsc decydowały setne sekundy.

https://pl-pl.facebook.com/WadowiceFCC

https://drive.google.com/file/d/0BymAbxJPy9QKenVYT1JnS0NVTWc/view

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij