27 lipca 2017 na PGE NARODOWYM odbędzie się coroczne spotkanie specjalistów i praktyków ochrony przeciwpożarowej i technicznych zabezpieczeń podczas 14 już edycji KONGRESU POŻARNICTWA.

Konferencja poświęcona jest bezpieczeństwu pożarowemu w budownictwie i przemyśle. Kongres to inicjatywa edukacyjna na rzecz bezpieczeństwa, o ugruntowanej tradycji, ciesząca się bardzo dobrą reputacją w środowisku naukowym i branżowym, tj.: m.in. strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, członków służb i organizacji ratowniczych i bhp, projektantów i uczestników procesów budowlanych czy administracji państwowej i samorządowej. Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni do debaty i wymiany doświadczeń, rozwijanie oraz propagowanie dobrych praktyk i rozwiązań w zakresie szeroko pojętych zagadnień związanych z bezpieczeństwem, prewencją i profilaktyką pożarową, analizą, oceną ryzyka oraz zarządzaniem kryzysowym. Skupia i integruje środowiska i ośrodki naukowe, które działają w różnych obszarach związanych z ochroną przeciwpożarową oraz szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Kongres co roku gromadzi blisko 1000 uczestników – wydarzenie jest bezpłatne dla uczestników. Konferencji tradycyjnie towarzyszy wystawa rozwiązań i systemów FIRE|EXPO 2017 i SECURITY|EXPO 2017, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo ludzi w obliczu wystąpienia zagrożenia pożarem oraz ocenę efektywności działania rozwiązań funkcjonujących w Polsce, przy różnych scenariuszach rozwoju pożaru. Wymiana doświadczeń, testowanie rozwiązań, wiedza i praktyka w jednym miejscu – to główne walory wydarzenia.

Poznaj program i nowości tegorocznej edycji KONGRESU POŻARNICTWA FIRE|EXPO 2017.

Udział w kongresie jest całkowicie BEZPŁATNY!

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn „W Akcji” oraz czasopismo „Promotor BHP”.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij