W dniach 22-23 czerwca 2017 r. firma Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. zorganizowała po raz trzeci Branżowe Spotkanie Kobiet.

W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt Pań, reprezentujących firmy z całego kraju – przedstawicielek kadry zarządzającej, projektantek, specjalistek z różnych dziedzin systemów bezpieczeństwa.

Obszar systemów zabezpieczeń obiektów to w większości domena mężczyzn, którzy z reguły są głównymi uczestnikami branżowych spotkań, konferencji, szkoleń czy targów. Kobiety, które wkładają równie wiele wysiłku i pracy, są doskonałymi specjalistami w swoich dziedzinach – projektują, kosztorysują, instalują, a nawet uruchamiają systemy bezpieczeństwa, na co dzień rzadko wysuwają się na pierwszy plan. Schrack Seconet Polska w roku 2015 po raz pierwszy zorganizowała spotkanie, które było dedykowane wyłącznie Paniom – ekspertkom, specjalistkom zaangażowanym w rozwój wymagającej branży systemów zabezpieczeń.

III Branżowe Spotkanie Kobiet odbyło się poza Warszawą w Hotelu Afrodyta SPA, który okazał się być idealnym miejscem do ponownego spotkania, wymiany opinii
i doświadczeń. Piękna pogoda i pozytywne nastroje pozwoliły na wielogodzinne rozmowy nie tylko okołobiznesowe. Specyfika miejsca umożliwiła każdej z Pań oderwanie się od codzienności, wyciszenie i odrobinę relaksu.

W tegorocznym spotkaniu wzięło udział prawie czterdzieści Pań, przybyłych w dużej części z odległych zakątków kraju. Niezależnie od długości współpracy pomiędzy poszczególnymi firmami, wielu Paniom to wydarzenie po raz pierwszy dało możliwość spotkania na żywo.

Organizatorzy pragną gorąco podziękować wszystkim Uczestniczkom III Branżowego Spotkania Kobiet – 2017, mając jednocześnie nadzieję na spotkanie za rok w jeszcze większym gronie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij