W dniach 23-24 października 2017 r. w Olsztynie odbędzie się konferencja "Pożary wewnętrzne".

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział w Olsztynie wspólnie z Komendą Wojewódzką PSP w Olsztynie organizują już po raz piąty Międzynarodową Konferencję „Pożary Wewnętrzne”, która odbędzie się w dniach 23-24 października br. w Hotelu OMEGA w Olsztynie.
W tym roku podczas Konferencji poruszana będzie tematyka w kontekście skuteczności prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych oraz bezpieczeństwa ekip ratowniczych. Poruszona zostanie problematyka prowadzenia działań w tunelach oraz przedstawiona zostanie analiza akcji gaszenia pożaru Kościoła Katedralnego pw. Najświętszej Maryi Panny w Gorzowie Wlkp. Osoby zainteresowane zarówno naukowymi jak i praktycznymi aspektami problematyki ochrony przeciwpożarowej, poprzez udział w konferencji, mają okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i trendami we wspomnianej dziedzinie, jak też obejrzeć demonstracje praktyczne. Podczas konferencji zaprezentowana zostanie taktyka praktycznego gaszenia zbiornika z lpg.

Poza oficjalnym programem jest to też okazja, aby wymienić poglądy i doświadczenia oraz nawiązać kontakty z gronem opiniotwórczych ekspertów. Przedstawiane podczas konferencji wyniki badań, wiedza oraz praktyki są przenoszone na krajowe środowisko, jako zasoby stanowiące nowe podejścia i rozwiązania w danej dziedzinie.

W ramach udziału w konferencji każdy uczestnik ma zapewnione:

  • udział w wykładach i pokazach konferencyjnych,
  • wyżywienie: 2 obiady (23 i 24.10), uroczysta kolacja i śniadanie,
  • przerwy kawowe,
  • nocleg 23/24.10 w hotelu,
  • materiały konferencyjne.

DO POBRANIA:

  1. program konfernecji
  2. conference programme
  3. karta zgłoszenia

Magazyn "W Akcji" objął wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij