Uroczysta prezentacja mobilnego symulatora zagrożeń w budynku jednorodzinnym odbyła się 17 października w Poznaniu w trakcie branżowych targów Pol-Eco-System.

Prezentacji symulatora, który ma spełniać zadania edukacyjne dokonali m.in. wielkopolski komendant wojewódzki PSP bryg. Andrzej Bartkowiak, dyrektor Departamentu Edukacji i Komunikacji Ministerstwa Środowiska Paweł Mucha. Jest to zwieńczenie starań strażaków z komend wojewódzkiej i miejskiej PSP w Poznaniu, spółki założonej przez inżynierów z Politechniki Poznańskiej oraz przy finansowym wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij