W dniu 27 października 2017 roku o godzinie 12.00 na terenie Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie odbędzie się uroczystość Ślubowania słuchaczy XXI turnusu Studium Dziennego Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie

Ślubowanie zostanie poprzedzone uroczystą Mszą Świętą o godz. 9.30 na Jasnej Górze. Złożenie przysięgi jest momentem szczególnym, bowiem składa się śluby pewnym wartościom – przed Komendantem, na sztandar Szkoły, w obecności władz i najbliższych. Od tego dnia, nowo zaprzysiężeni strażacy będą zobowiązani do postępowania zgodnie z słowami roty ślubowania.

Do przysięgi przystąpi 88 słuchaczy, którzy po złożeniu Ślubowania zostaną przyjęci w poczet kadetów CS PSP, a tym samym zwiększą szeregi funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

 

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij