Bałtyckie TargIi Militarnych BALT-MILITARY-EXPO odbędą się w dniach 25-27 czerwca 2018 r. w CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWYM AMBEREXPO w Gdańsku.

Targi BALT-MILITARY-EXPO są ściśle związane z morzem i wybrzeżem. Koncentrują się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa. Dedykowane są przede wszystkim, będącej w trakcie realizacji programu modernizacyjnego Marynarce Wojennej RP oraz innym rodzajom wojsk i formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Targom towarzyszyć będzie VIII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa” NATCON. W ramach Targów organizowana jest również IV Międzynarodowa Konferencja i Wystawa Ratownictwa Medycznego RESCUE EXPO.

Szczegółowe informacje o Targach znajdziecie Państwo w serwisie internetowym:   http://baltmilitary.amberexpo.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij