W dniach 16-17 listopada 2017 odbyła się XV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa: HAZMAT i CBRNE ( tzw. SPAŁA).

W dniach  16-17 listopada 2017 odbyła się XV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa ( tzw. SPAŁA) organizowana przez magazyn „W Akcji”. Konferencja dedykowana była problematyce: HAZMAT i CBRNE. Pierwszy dzień szkolenia w całości poświęcony był CBRNE w pracy strażaka, a omawiano m.in. problem przesyłek niebezpiecznych i potencjalne narzędzia używane w aktach terrorystycznych. W drugim dniu głównym tematem były substancje niebezpieczne w transporcie drogowym oraz w zdarzeniach masowych.

Konferencja zebrała niezwykle pozytywne recenzje uczestników, a redakcja oczywiście planuje kolejną edycję wydarzenia w 2018 r.

Dziękujemy za zaangażowanie, ciekawe dyskusje i wiele nowych informacji oraz zapraszamy do lektury naszego magazynu „W Akcji”, gdzie będziemy kontynuowali rozpoczęte podczas konferencji tematy.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij