Już niedługo pojawi się kolejne wydanie katalogowe magazynu „W Akcji”, które jest największą na rynku w Polsce bazą produktów i usług dla strażaków.

Wydanie specjalne jest dystrybuowane wśród PSP, OSP i zakładowych straży pożarnych. Wśród naszych odbiorców są między innymi: dowódcy JRG, dowódcy zmiany, dowódcy sekcji, dowódcy zastępów, pracownicy centrów zarządzania kryzysowego, osoby interesujące się ratownictwem, projektanci i osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pożarowe. Dystrybucja targowa obejmuje wszystkie najważniejse wydarzenia branżowe, m. in.: Targi BUDMA w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych SAFETY-EXPO w Kielcach, Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO. Produkty prezentowane w katalogu obejmują blisko dwudzieścia kategorii branżowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij