Zmagania rozpoczną się w sobotę, 24 lutego 2018 roku na terenie biurowca RONDO 1 w Warszawie. W ramach imprezy odbędą się również strażackie zawody w bieganiu po schodach "Strażackie schody".

Uczestnicy obu biegów zmierzą się na dystansie 37 pięter, pokonując 836 schodów. Rywalizacja strażaków będzie się odbywać w dwuosobowych drużynach, umundurowani w stroje bojowe obejmujące m.in. aparaty oddechowe i maski. Ideą "Strażackich schodów" jest m.in. popularyzacja aktywności fizycznej, ratowniczej rywalizacji, integracja środowiska ratowniczego. Bieg ma również wymiar charytatywny. Organizatorzy imprezy wspierają finansowo SOS Wioski Dziecięce.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij