Choć do targów SAWO zostały nieco ponad 2 miesiące, to zainteresowanie ofertą wciąż rośnie. Śmiało można stwierdzić, że zapowiada się rekordowa edycja!

Do dziś swój udział potwierdziło ponad 150 firm z Polski i z zagranicy, stale wpływają nowe zgłoszenia. Wśród wystawców znaleźli się nowi uczestnicy, jak również dotychczasowi wystawcy, w tym niekwestionowani liderzy branży.

DOŁĄCZ DO GRONA WYSTAWCÓW!

Tegoroczna edycja SAWO obfitować będzie w niezwykle interesujące wydarzenia, które nie dość, że uświetnią program targów, to zadbają również o odpowiednio wysoki poziom emocji u uczestników. Warto zarezerwować m.in. czas na zawody piłki sikawkowej – HYDROBALL – inicjatywę funkcjonariuszy pełniących służbę w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Zapowiada się niezwykle interesująco!

 

ZOBACZ, DLACZEGO WARTO BYĆ NA SAWO!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij