W sobotę, 24 lutego 2018 roku, w Warszawie miał miejsce VIII Bieg Na Szczyt Rondo 1, który co roku odbywa się na terenie biurowca RONDO 1.

VIII Bieg Na Szczyt Rondo 1 odbył się 24 lutego 2018 roku na terenie biurowca RONDO 1 położonego w Warszawie. Uczestnicy mieli do pokonania 38 pięter i 836 schodów. Wydarzenie, jak co roku, wspierało SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Wszyscy uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymali koszulkę i pamiątkowy medal. Najlepsi walczyli  o nagrody finansowe i punkty do rankingu Towerrunning Tour 2018.

Bieg rozgrywany był w dwóch kategoriach: open i strażacy ("Strażackie schody"). W klasyfikacji biorą udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W kategorii Strażaków zawodnicy startują w pełnym oprzyrządowaniu, które waży kilkanaście kilogramów. Najlepsi w kategorii OPEN pokonali trasę w niewiele ponad 3,5 minuty. Najszybsi strażacy byli na szczycie już po 6 minutach od startu.
 
Wszystim uczestnikom gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejną edycję.
 
Wyniki dostępne są na stronie organizatora.

Źródło: biegnaszczyt.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij