Zapowiedź targów SAWO 2018

Prężnie rozwijająca się gospodarka, zastosowanie innowacyjnych technologii w produkcji oraz rosnąca świadomość zagrożeń sprawiają, że w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy następują systematycznie pozytywne zmiany, zarówno w zakresie wdrażania konkretnych rozwiązań na rzecz poprawy warunków, jak i w sferze kształtowania kultury bezpieczeństwa. Wysokie ryzyko występowania wypadków przy pracy i chorób zawodowych w wielu przedsiębiorstwach czyni tę tematykę stale aktualną. Dlatego inwestowanie w wiedzę,  poprawę bezpieczeństwa i ochronę pracy jest kwestią kluczową dla wielu firm. A targi SAWO 2018 to idealne miejsce do prezentacji dorobku zagranicznych i polskich liderów branży BHP.

Targi SAWO to wyjątkowe wydarzenie w naszym kraju, które służy ochronie życia i zdrowia człowieka w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach najnowszych rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa pracujących. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe tego typu targi branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowią ważną platformę biznesowych spotkań i efektywnej wymiany informacji, uzupełnianych także poprzez bogaty program wydarzeń: konferencje, pokazy, panele dyskusyjne. Szeroką ofertę handlową prezentują wiodące na rynku ochrony pracy innowacyjne firmy, inwestujące w swój rozwój i współtworzące aktualne trendy. Do dziś swój udział potwierdziło 200 wystawców, z czego 40% stanowią firmy zagraniczne. Wciąż zgłaszają się nowi uczestnicy, a zainteresowanie targami cały czas rośnie.

Dobre praktyki

Kwietniowe wydarzenie dla profesjonalistów z zakresu BHP, pożarnictwa i ratownictwa jest miejscem propagowania dobrych praktyk, pokazywania nowych środków ochrony indywidualnej i zbiorowej.  Stale podnoszony poziom targowej oferty, jak i merytorycznych spotkań oraz bliska współpraca z Wystawcami, Partnerami i Patronami dają gwarancję, że tegoroczna edycja targów SAWO będzie obfitować w innowacyjne rozwiązania i stworzy uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej na stoiskach wystawców.  

Targi SAWO to nie tylko bogata oferta i profesjonalnie przygotowana przestrzeń wystawiennicza. Nieodłączną częścią SAWO są starannie dobrane konferencje, przygotowywane przez instytucje działające w polskim systemie ochrony pracy oraz media branżowe - cieszą  się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Wysoki poziom merytoryczny wynika z tego, że prelegentami są praktycy na co dzień zajmujący się daną problematyką. Podczas SAWO 2018 zaplanowano wystąpienia m.in. takich organów i instytucji, jak:Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Dozoru Technicznego, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, oraz mediów: Miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, miesięcznik Promotor BHP, portal Kultura Bezpieczeństwa.

Będzie gorąco!

Tegoroczna edycja SAWO obfitować będzie w niezwykle interesujące wydarzenia, które nie dość, że uświetnią program targów, to zadbają również o odpowiednio wysoki poziom emocji u uczestników. Poza konferencjami i pokazami, warto zarezerwować czas na widowiskowe zawody piłki sikawkowej – Hydroball. Dla przedstawicieli sektora strażackiego są planowane szkolenia z zakresu gaszenia pożarów wewnętrznych z wykorzystaniem komory ogniowej na paliwo stałe. Ponadto sporą atrakcję dla odwiedzających kwietniowe targi SAWO stanowić może obecność FireGirls – modelek, które współtworzą i promują  kultowe kalendarze poświęcone  tematyce strażackiej.

Zaufanie i wsparcie branżowych organów i instytucji centralnych oraz państwowych instytutów badawczych i przedstawicieli mediów, przekłada się przede wszystkim na wspólne budowanie bezpieczeństwa osób i mienia w naszym kraju. Efektem dobrej współpracy jest atrakcyjny program rzeczowych konferencji, paneli dyskusyjnych i pokazów dla profesjonalistów, jak również delegowanie ekspertów do sądów konkursowych. Dzięki temu, każda kolejna edycja SAWO odwiedzana jest przez coraz szersze grono profesjonalistów: szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, pracodawców.

Serdecznie zapraszamy do Poznania na targi SAWO, które odbędą się w dniach 24-26 kwietnia 2018 r.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij