Państwowa Straż Pożarna we współpracy z siecią Lewiatan, Pepco i Złotymi Tarasami zorganizowała akcję, która miała zwrócić uwagę na problem zatruć czadem.

W gazetkach handlowych pojawiła się specjalna strona pozwalająca sprawdzić, czy jesteśmy zagrożeni. Rocznie w Polsce około 100 osób umiera z powodu zatrucia tlenkiem węgla. Państwowa Straż Pożarna przygotowała więc prosty patent mogący uratować życie.

W gazetkach reklamowych sieci Lewiatan, Pepco i Złotych Tarasów pojawiła się strona z informacją, jak sprawdzić, czy wentylacja pomieszczenia, w którym przebywamy, działa sprawnie i uchroni nas przed potencjalnym zatruciem.

Kartkę należy wyrwać z gazetki i przyłożyć do kratki wentylacyjnej. Jeśli wentylacja działa poprawnie, kartka pozostanie na swoim miejscu. W sytuacji, kiedy odpadnie, powinniśmy zająć się stanem naszej instalacji wentylacyjnej, która w sytuacji ulatniania się czadu może uratować życie.

Akcję przygotowała agencja Grey Group Poland, która zwróciła się do swoich klientów z prośbą o możliwość wykorzystania niewielkiej przestrzeni w pismach reklamowych. Akcja prowadzona była w okresie jesienno-zimowym. Otrzymała honorowy patronat Państwowej Straży Pożarnej. O tym prostym pomyśle piszą największe globalne media branżowe, m.in. „AdAge” i „Adweek”.

>Zobacz spot promujacy akcję

Źródło: marketingprzykawie.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij