Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w 6 edycji konferencji już 4 lipca 2018 w Warszawie. Udział jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja.

Wypadek jest niespodziewany zarówno dla ofiary jak i dla obserwatorów. W sytuacji nagłego zagrożenia życia trzeba szybko i zdecydowanie reagować. W każdym przypadku zagrożenia życia niezwykle istotne jest sprawne i skuteczne przeprowadzenie akcji ratunkowej. Każdy błąd może być przyczyną utraty zdrowia, a nawet życia człowieka. W czasie akcji nie ma czasu na dyskusje. Powinna ona przebiegać sprawnie i szybko.

Zapraszamy na spotkanie z ekspertami, przeglądu najnowszych osiągnięć w dziedzinie ratownictwa medycznego, dyskusji o problemach  i kierunkach rozwoju ratownictwa medycznego oraz wymiana doświadczeń.

Wykłady poprowadzą m.in.:
- dr n. med. Paweł Musiał - Kierownik zespołu P oraz członek zespołu S, Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach oddział Jędrzejów; Wykładowca, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach -
"Logistyka w dzialaniach służb ratowniczych w zdarzeniach z dużą liczbą poszkodowanych a kryteria udzielania pomocy" 

- Paweł Gawłowski – Zakład Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu - "Ratownik medyczny - lek na całe zło - edukacja na poziomie studiów licencjackich"

- Piotr Dąbrowski - Prezes Zarządu Słupskiego WOPR i Radosław Karnowski - V-ce Prezes Zarządu Słupskiego WOPR - "Zastosowanie Bezzałogowych Statków Powietrznych w Ratownictwie Wodnym"

- Radomir Korsak - Instruktor sere i personnel recovery, ekspert niezależny - "Działania ratownicze w obliczach terroryzmu"

- Paweł Walenciejczyk Grupa Pietrucha – Produkt Manager - "Mobilne systemy ochrony przeciwpowodziowej IBS"

Do bezpłatnego udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli zespołów ratownictwa medycznego: WOPR, TOPR, GOPR, jednostek samorządów terytorialnych, instytucji administracyjnych, centrów zarządzania kryzysowego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego, funkcjonariuszy służb mundurowych: Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, Wojska Polskiego, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Dyrektorów publicznych i prywatnych zakładów opieki zdrowotnej, Ordynatorów (Kierowników) Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, przedstawicieli Centrów Powiadamiania Ratunkowego i specjalistów od zarządzania kryzysowego.

Lokalizacja: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Czas trwania:09.30 – 14:30

Uczestnikom zapewniamy: materiały konferencyjne, przerwy kawowe, możliwość konsultacji z Ekspertami.

Więcej informacji na stronie wydarzenia i u organizatorów.

Patronem medialnym konferencji jest magazyn "W Akcji".

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij