Miniony weekend dostarczył wiele emocji sportowych na międzynarodowych zawodach strażaków, które polegały na wejściu po schodach do Sanktuarium Bom de Jesus w Portugalskiej miejscowości Braga.

 

Strażacy z całej Europy mieli okazję wykazać się siłą i wytrzymałością podczas pokonywania 566 schodów i dystansie prawie 650m w pełnym uzbrojeniu bojowym, na trasie gdzie Meta przed Sanktuarium znajdowała się 120 m powyżej linii Startu. Wyniki pokazały, że strażacy z Polski należą do najlepszych w tej konkurencji. Sylwia Herman z KP PSP Świecie nie dała szans w klasyfikacji Open wśród kobiet. Mateusz Drozda z SGSP może pochwalić się drugim wynikiem w kategorii Open wśród 465 startujących strażaków oraz 1 miejscem w swojej kategorii wiekowej. Jarosław Białas z KM PSP Warszawa stanął na najniższym stopniu podium w swojej kategorii wiekowej. Reszta reprezentantów zaprezentowała bardzo dobre przygotowanie fizyczne co pozwoliło uzyskać czasy w najlepszej 20 wśród wszystkich uczestników gdzie należy podkreślić 4 miejsce Open Krzysztofa Szychulskiego z KM PSP Toruń. Reprezentacja Polski została uzupełniona o zawodników z Ochotniczych Straży Pożarnych gdzie zawodniczki z OSP Giedlarowa zajęły odpowiednio 1 i 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij