Jedyny taki innowacyjny, niezawodny przyrząd ułatwiający ratowanie życia.

Prosty w obsłudze, niewymagający rękawic ochronnych przyrząd do cięcia – S-CUT. Nóż przetnie wszystko, bez względu na temperaturę i wilgotność. Nieważne, czy pracujesz na pustyni, czy Arktyce, S-CUT zawsze działa. Z nim zaoszczędzisz cenne minuty w walce o ratowanie życia.

Prosty w obsłudze, niewymagający rękawic ochronnych S-CUT działa za każdym razem, także wtedy, gdy nosisz ciężkie rękawice utrudniające manualną pracę rąk. Możesz mu zaufać bez względu na to, czy jesteś prawo-, czy lewo ręczny. S-CUT nie zawiedzie. Zaprojektowany z myślą o ergonomii i optymalnym chwycie.

Nóż S-CUT pomaga natychmiast uzyskać dostęp, oszczędzając cenny czas. Jest przy tym bezpieczny w użyciu dla Ciebie i Twojego pacjenta. Dzięki innowacyjnej technologii nie zranisz ani siebie, ani osoby, którą ratujesz. Także w sytuacjach traumatycznych, gdy stres ogranicza myślenie, prosty w użyciu S-CUT zda egzamin, bez względu na to czy posługujesz się nim po raz pierwszy, czy setny.

Nóż do rozcinania, z uwagi na swoją konstrukcję, nie może zostać użyty jako broń, gdy ktoś Ci go odbierze. S-CUT przetnie wszystko, nieważne, czy jest to kombinezon motocyklisty, czy mokry kombinezon nurka. Nóż przecina bez problemu kilka tkanin naraz. To narzędzie niezawodne, bez względu na Twoje umiejętności czy siłę. Działa w obie strony – możesz nim ciąć równie dobrze od siebie, jak i do siebie.

Ostrze tnące można wyjąć bez użycia jakichkolwiek narzędzi. To nóż intuicyjny w obsłudze. Idealny dla każdego z sektora ratownictwa medycznego, policji czy straży pożarnej. S-CUT to optymalne narzędzie, jeśli chodzi o szybkie usuwanie odzieży, aby rozpocząć ratowanie życia. W porównaniu z nożyczkami i nożami, S-CUT znacznie skraca czas na cięcie ubrań w stresowej sytuacji, np. zatrzymania akcji serca, przy występowaniu chemikaliów, podczas wypadków i hipotermii. S-CUT jest bezpieczny w użyciu. Pomimo ekstremalnych możliwości cięcia, nie ma ryzyka skaleczenia, ani pacjenta, ani personelu ratującego życie.

Generalny dystrybutor w Polsce
impilo.pro Sp. z o.o.
www.impilo.pro
Dystrybutor na rynek strażacki:
Przedsiębiorstwo Specjalistyczne SPRZĘT-POŻ
Irena, Krzysztof Zając Sp.j.
(77) 402 80 25, www.sprzet-poz.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij