Druga Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych odbędzie się 23 czerwca 2019 roku. Zachęcamy do odwiedzenia Wieruszowa w tym dniu.

Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Ochotniczą Strażą Pożarna w Wieruszowie oraz Urzędem Miejskim w Wieruszowie organizuje wyjątkową i bardzo widowiskową jedyną w Polsce - I Międzynarodową i II Ogólnopolską Olimpiadę Dziecięcych Drużyn Pożarniczych. Olimpiada odbędzie się 23 czerwca 2019 r. w Wieruszowie po raz drugi gromadząc ponad 40 dziecięcych drużyn pożarniczych z całego kraju, a po raz pierwszy również drużyny z sąsiednich państw. Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ to najmłodsi adepci sztuki pożarniczej z całego kraju w wieku już od 4 lat zaprezentują  swoje umiejętności i pokażą, że bezpieczeństwo jest ważne i że można o nim myśleć i rozmawiać od najmłodszych lat. Dzieci dostaną cenne wskazówki na przyszłość, jak być dobrym i skutecznym strażakiem ochotnikiem. Organizacja Olimpiady już po raz drugi jest  ogromnym wyzwaniem. Ma na celu promocję osiągnięć najmłodszych strażaków. Serdecznie zapraszamy!

Źródło: ZG Związku OSP RP

Fot.: iStock

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij