Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce. Poprzednią edycję wydarzenia zwiedziło blisko 6 tysięcy gości.

Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO uzyskały honorowe patronaty Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Wydarzenie skierowane jest do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży BHP.

Wystawa w swoim szerokim zakresie branżowym będą miały między innymi: elementy ochrony indywidualnej pracowników, środki ochrony zbiorowej, materiały do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, znaki ochrony ppoż. i ewakuacyjne, , znaki informacyjne, instrukcje bhp i ppoż., oświetlenie awaryjne, ewakuacyjne i bezpieczeństwa, systemy alarmowe.

Po raz trzeci obok ciekawej ekspozycji produktów z zakresu szeroko pojętego BHP, Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO, będą również miejscem do zapoznania się z ważnymi aspektami bezpieczeństwa pracy. Merytoryczne wsparcie zapewni STREFA EDUKACYJNA NA RZECZ OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA, którą wypełnią:

· dyżury ekspertów z różnych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w pracy (ZUS, WOMP, Stowarzyszenie Służb BHP, ratownictwo medyczne, stowarzyszenia pracodawców).

· pokazy ratownictwa medycznego i fizjoterapii, dyżury lekarzy i ratowników medycznych.

· wystawa środków ochrony indywidualnej,

· prezentacje filmów instruktażowych Państwowej Inspekcji Pracy,

· konkursy wiedzy o prawie pracy i bhp dla publiczności i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (quiz wiedzy na temat BHP i ratownictwa przedmedycznego)

Razem z wystawą WORK SAFETY-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO . Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online lub na miejscu.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online na stronie wydarzenia lub na miejscu. Organizatorzy zapraszają do Targów Kielce od 6 do 8 czerwca 2019 roku.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij