Pożar wybuchł w nocy z wtorku na środę w budynku wielorodzinnym w miejscowości Pobłocie Wielkie w powiecie białogradzkim. Dwie osoby zmarły. Policja i prokuratura bada okoliczności zdarzenia.

Jak poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak, pożar wybuchł w mieszkaniu w dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym. Wydostano z niego jedną nieprzytomną osobę, ale mimo podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się jej uratować. Podczas gaszenia pożaru strażacy znaleźli też ciało drugiej osoby. 

Obecnie trwają czynności wyjaśniające okoliczności pożaru. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej.

Źródło: www.niezależna.pl,

fot. iStock

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij