Od 1 kwietnia ruszyły zdalne obrony prac dyplomowych dla strażaków w służbie stałej na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności.

Studenci, promotorzy i recenzenci łączyli się z przewodniczącymi komisji, którzy znajdowali się w siedzibie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, za pomocą specjalnie przystosowanego programu. Są to niewątpliwie pierwsze w historii uczelni e-obrony.

Uczelnia podkreśla, że musiała wyjść na przeciw oczekiwaniom studentów ze względu na obecną sytuację w państwie. Forma tradycyjna obrony nie była brana pod uwagę, dlatego placówka zdecydowała się na użycie technologii informatycznej. Dzieki temu zminimalizowano zakłócenia harmonogramu roku akademickiego, spowodowane zagrożeniem koronawirusem COVID-19.

Planowane są również w najbliższym czasie obrony studentów ze studiów stacjonarnych pierwszego stopnia dla osób cywilnych także w formie elektronicznej.

Źródło: www.remiza.com.pl

 fot. SGSP z: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij