Zwłoki kobiety wyłowiono dzisiaj w godzinach porannych. Służby powiadomili wędkarze, którzy zauważyli pływające w wodzie ciało.

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, brygadier Dariusz Gieroń wyjaśnił, że zgłoszenie odebrał po godzinie 6 rano. Wędkarze zauważyli pływające po powierzchni ciało kobiety. Na miejsce zostały wysłane dwa samochody ratowniczo-gaśnicze wraz z łodzią. Informacja przekazana przez mężczyzn okazała sie prawdziwa. Policja była już obecna na miejscu zdarzenia, kiedy przyjechali strażacy. W zabezpieczeniu weszli do wody, wyłowili ciało i na podstawie oznak śmierci odstąpiono od udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja oraz prokuratura.

Źródło: www.radio.opole.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij