Dwa zastępy PSP i jeden OSP interweniowały w Raciborzu przy ulicy Bosackiej. Powodem było zadymienie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia trzech zastępów straży pożarnej, okazało się, że powodem zadymienia był proces rozpalania w piecu w jednym z budynków przy wspomnianej wyżej ulicy. Alarm został ostatecznie zakwalifikowany jako fałszywy.

W godzinach wieczornych dyżurni odebrali podobne zgłoszenie, które dotyczyło alarmu czujki czadu. Lokator jednego z mieszkań wychodząc z łazienki uruchomił alarm w czujce znajdującej się w przedpokoju. Urządzenie wskazało obecność czadu w ilości ponad 200 PPM. Strażacy przy użyciu detektora wielogazowego, potwierdzili obecność niebezpiecznej substancji. Lokal przewietrzono.

Źródło:www.naszraciborz.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij