W Poznaniu stanęły nowe budynki na potrzeby miejskiego magazynu przeciwpowodziowego oraz ochotniczych straży pożarnych.

Już oficjalnie zakończyły się prace budowlane nad kompleksem trzech budynków, które stanęły przy ulicy Lotniczej w Poznaniu. W tym miesiący zostały oficjalnie oddane go użytkowania. Inwestycja składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych dla Ochotniczej Straży Pożarnej- Ratownictwa Wodnego “Mistral” i Ochotniczej Straży Pożarnej – Grupy Ratownictwa Specjalistycznego. Druhowie będą mieli do dyspozycji m.in. hale garażową, pomieszczenia szatniowo-sanitarne, wydzieloną przestrzeń do mycia skafandrów i psów, salę dydaktyczną, pomieszczenia socjalne, pokoje wypoczynku wraz z zapleczem sanitarnym oraz biura. Trzeci budynek należy do miasta Poznań i znajduje się w nim Magazyn Przeciwpowodziowy, który wyposażony został w pontony i worki z piaskiem.

Pomieszczenia czekają na nowych lokatorów-strażaków, którzy gotowi sa już pomagać w sytuacjach kryzysowych. Cały  koszt inwestycji to ponad 7 milionów złotych.

Źródło: www.remiza.com.pl

Źródło zdjęcia: www.remiza.com.pl/PIM

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij