Dzisiaj rano w mieszkaniu przy ul. Narutowicza w Grudziądzu wybuchł pożar. Do szpitala trafiła jedna osoba, druga zmarła na miejscu.

Około godziny 9 rano strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze mieszkania na pierwszym piętrze. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w środku znajdują się dwie nieprzytomne osoby. Strażacy od razu przystąpili do akcji wyciągnięcia ich z płonącego mieszkania. Starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala, natomiast kobieta zmarła na miejscu.

Obecnie sytuacja jest opanowana. Na miejscu pracę prowadziło pięć zastępów straży pożarnej. Mieszkańcy z innych lokali ewakuowali się przed przybyciem służb. Wszyscy już wrócili do swoich domów.

Źródło: www.radiopik.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij