Jastrzębscy strażacy interweniowali na parkingu przy ulicy Harcerskiej. Spod maski opla merivy zaczął wydobywać się dym.

Strażacy wezwani na miejsce zdarzenia nie zauważyli wydobywającego się na zewnątrz pożaru, natomiast wyczuwalny był zapach spalonych kabli. Reszta samochodów ustawiona była na parkingu w odległości około 1 metra od pojazdu z oznakami pożaru. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz odłączyli akumulator w pojeździe. Kontrola komory silnika za pomocą kamery termowizyjnej wskazała temperaturę 40st.C. Na miejsce wezwano także patrol policji. Prawdopodobą przyczyną całego zajścia było przypalenie się kabli w komorze silnika z powodu zwarcia instalacji elektrycznej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Źródło: www.nowiny.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij