W Kluczborku strażacy ochotnicy otrzymali automatyczne defibrylatory w ramach projektu "Akcja dla serca 3".

To kolejny projekt Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, w ramach którego strażacy ochotnicy z 33 jednostek oraz Wołczyński Ośrodek Kultury, otrzymali defibrylatory AED, fantomy szkoleniowe i kapsuły do umieszczania defibrylatorów na zewnątrz budynków.

Cała akcja nie jest inicjatywą jednorazową i zakłada również przeprowadzanie szkoleń mieszkańców, by i oni potrafili pomóc w razie zagrożenia życia. Obecnie powiat kluczborski jest tym, w którym jest największa liczba defibrylatorów w stosunku do liczby mieszkańców. Pomysłodawca projektu, Artur Nowak,zaznacza, że w tej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego udało się zebrać ponad 6000 głosów, które pozwoliły na jego realizację, a tym samym na doposażenie jednostek OSP.

Źródło: www.ratownictwo.opole.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij