W Dębnie w powiecie myśliborskim zawaleniu uległ dach sklepu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Około 50 metrów kwadratowych dachu zawaliło się w jednym ze sklepów w Dębnie. Na miejsce od razu zostały rozdysponowane jednostki straży pożarnej wraz z psami tropiącymy. Nikomu na szczęście nic się nie stało. Jak wynika z relacji świadków obsługa sklepu usłyszała niepokojące dźwięki i dlatego wszyscy opuścili budynek jeszcze przed całym zdarzeniem.

Do zawalenia doszło w godzinach popołudniowych. Strażacy użyli psów tropiących na wypadek, gdyby któryś z klientów został w sklepie i uległ przygnieceniu przez spadające części dachu. Na miejsce wezwano także inspekcję budowlaną, która ma zbadać stan budynku. W tej chwili nie wiadomo, co mogło być przyczyną zawalenia się konstrukcji.

Źródło: www.wiadomosci.onet.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij