Ponad milion złotych przekaże Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu "Mały strażak". Przewiduje się, że skorzysta z niego 50 jednostek OSP z regionu.

Specjalne ubrania, radiotelefony, pilarki, agregaty, węże, kurtyny wodne, detektory do pomiaru stężeń tlenu oraz dwutlenku węgla, a także inny sprzęt niezbędny podczas akcji ratowania życia i zdrowia mieszkańców, mogą kupić jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Wszystko w ramach III edycji progrmau "Mały strażak".

Dotacja do wysokości 90% kosztów zakupu sprzętu i niezbędnego wyposażenia jest bezzwrotna, a maksymalna wysokość wsparcia dla jednej jednostki OSP wynosi 25 tysięcy złotych. Ważne jest to, że jednostki OSP, które uzyskały wsparce w I lub II edycji programu, mogą również teraz ubiegać się o środki finansowe. Nabór wniosków potrwa do 16 lipca 2020 r. lub do wyczerpania puli.

 

Źródło: www.gk24.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij