W środę nad Polską przeszły burze z ulewnym deszczem. Stołeczni strażacy interweniowali ponad 85 razy.

Powalone drzewa, połamane gałęzie, zalane piwnice, drogi oraz garaże. To efekt burzy, która przeszła w środę po południu nad stolicą. Według wstępnych raportów nikt nie został poszkodowany.

Kapitan Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej poinformował, że najwięcej zgłoszeń dotyczyło powalonych drzew i konarów (ok.70 interwencji), a tylko 15 zalanych piwnic czy garaży podziemnych. Do tego doszło do uszkodzenia sygnalizacji świetlnej na Rondzie de Gaulle'a, Rondzie ONZ i przy ul. Połczyńskiej. Spowodowało to znaczne utrudnienia na poszczególnych ulicach.

Nawałnica przeszła nie tylko nad Warszawą, ale także nad innymi województwami. Najwyższe ostrzeżenia wydano na południowym wschodzie kraju- drugiego stopnia w skali trzystopniowej. Tam porywy wiatru siegały nawet 90 kilometrów na godzinę.

 

Żródło: www.warszawa.tvp.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij