Mazowiecka Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dialog techniczny przed ogłoszeniem przetargu na dostawę czterech podnośników o wysokości 70 metrów.

Dialog techniczny to nic innego jak swego rodzaju doradztwo. Celem jest uzyskanie jak największej liczby informacji w zakresie wymagań techniczno-użytkowych przedmiotu zamówienia. Ma on również określić wzór umowy oraz jej specyfikację.

Samochód powienien:

  • mieć maksymalnie 13 metrów długości i cztery wysokości,
  • posiadać napęd 8×4 z przednią i ostatnią osią skrętną,
  • silnik o mocy min. 300 kW,
  • dwuosobową kabinę,
  • podnośnik o minimalnej wysokości ratowniczej 70 metrów wyposażony w kosz ratowniczy o udźwigu min. 500 kg,
  • działko wodno-pianowe o wydajności 3500 litrów na minutę,
  • hydrauliczne podpory stabilizacyjne.

Firmy, które wezmą udział w dialogu, zaprezentują swoje możliwości techniczne samochodów, ich parametry oraz opcje wyposażenia. Zakup realizowany będzie z w ramach projektu "Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap IV".

Źródło: www.remiza.com.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij