Strażacy z OSP Kazimierz wykonali kabinę dezynfekcyjną, która została przekazana szpitalowi w Kędzierzynie-Koźlu.

Cały projekt koordynowany był przez przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie-Koźlu. Kabina będzie wykorzystywana przez personel medyczny szpitala oraz ratowników medycznych. Mechanizm jej działania oparty jest na tych samych zasadach co przekazne szpitalowi 22 maja identyczne urządzenie. 

Głównym zadaniem kabiny jest dezynfekcja medyków pracujących na oddziale zakaźnym szpitala. Ma ona unieszkodliwiać wirusy, bakterie i grzyby za pomocą strumienia dezynfekującego utworzonego przez kurtynę.

Dzięki inicjatywie i pomysłowości strażaków personel medyczny może po wyściu z kabiny swobodnie i bezpiecznie zdjąć ubranie.

Źródło: www.ratownicy24.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij