Jak co roku w Krynicy Morskiej został utworzony czasowy posterunek Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Dworze Gdańskim.

Posterunek mieści się w remizie miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.Na zmianie stacjonują strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Dworze Gdańskim i podchorążowie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, który odbywają praktyki. Do ich dyspozycji jest średni samochód ratowniczo- gaśniczy  wyposażony w zbiornik wody o pojemności 2000 litrów, zbiornik środka pianotwórczego 200 litrów i autopompę o wydajności 1600 litrów na minutę. Wóz pochodzi z Ośrodka Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku.

Celem uruchomienia dodatkowego posterunku jest zwiększenie bezpieczeństwa przybywających do kurortów turystów.

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij