Strażak brał udział w akcji gaszenia pożaru zboża. Nagle mężczyzna zasłabł i został zabrany przez śmigłowiec LPR do szpitala.

Pożar wybuchł w miejscowości Sznyfin (gm. Buk). Płonęły około 3 hektary zboża i pozostałości stodoły. W akcji brało udział 15 zastępów straży pożarnej.

W pewnym momencie jeden ze strażaków zasłabł i został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR. Jak się okazało, doszło do zatrzymania akcji serca. Na miejscu od razu przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Niestety, wieczorem strażak zmarł. Dogaszanie ognia trwało aż do godziny 18.

Źródło: www.gloswielkopolski.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij