Służby z powiatu brzezińskiego otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na autostradzie A2. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że żadnego wypadku nie było.

Około godziny 2 w nocy system szybkiego powiadamiania eCall, wysłał komunikat o wypadku na 367 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. Słuzby natychmiast przystąpiły do akcji. Na nogi zostały także postawione jednostki ratowniczo-gaśnicze z Brzezin i Strykowa, a także druhowie z OSP Dmosin i policja.

Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że na wskazanym kilometrze żadnego wypadku ani zdarzenia nie ma. Służby wspólnie sprawdzili jeszcze autostradę w obu kierunkach na odcinku Stryków – Łyszkowice oraz dwa miejsca obsługi podróżnych. Zgłoszenie okazało się fałszywe. 

Źródło: www.remiza.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij