Strażacy ochotnicy z Bukownicy doczekali się nowego wozu strażackiego. Wraz z mieszkańcami hucznie powitali nowy nabytek w remizie strażackiej.

Nowy wóz to średni samochód ratowniczo-gaśniczy MAN z napędem 4x4 GBA 3,5/30. Pojazd został powitany w widowiskowy sposób. Po tradycyjnym polaniu szampanem, został udostępniony do zwiedzania. Wszyscy chętni mogli nie tylko wejść do środka, ale również sprawdzić działanie niektórych urządzeń – zwłaszcza sygnałów dźwiękowych.

Koszt nowego samochodu to ponad 870 tys. zł. Jego zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta i Gminy Grabów nad Prosną w kwocie 540 tysięcy złotych. Reszte środków przekazała Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej. Mowa o kwocie 260 tysięcy złotych.

Źródło: www. eska.pl

Źródło zdjęcia: www. grabownadprosna.com.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij