Sala edukacyjna "Ognik" ze Zgorzelca doczekała się wersji mobilnej.

Mobilna wersja sali została sfinansowana ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu grantowego ,,Bezpieczne Orlęta’’, którego celem jest edukacja w zakresie bezpieczeństwa, skierowana do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Mobilny "Ognik" utworzony został na bazie posiadanych przez KP PSP namiotów pneumatycznych. W środku strażacy będą mogli prezentować zagadnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz prowadzić pokazy udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. Program polegał w głównej mierze na doposażeniu "Ognika" w projektor, ekran, samochodzik strażacki, dymiarkę teatralną i ciepłe drzwi.

Źródło: www.remiza.com.pl

Źródło zdjęcia: www.remiza.com.pl/ KP PSP Zgorzelec

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij