Tylko na Mazowszu, strażacy pomogli dostarczyć do placówek oświatowych prawie 1,8 mln maseczek oraz prawie 500 tys. litrów płynu do dezynfekcji.

Materiały z magazynów Agencji Rezerw Materiałowych są transportowane za pośrednictwem Poczty Polskiej do Jednostek Straży Pożarnej w całym kraju. Stamtąd strażacy PSP i OSP przekazują środki ochrony indywidualnej do placówek edukacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez szkoły dla uczniów i nauczycieli. W akcję zaangażowane są również Wojska Obrony Terytorialnej oraz powiatowe centra zarządzania kryzysowego.

Do tej pory w woj. mazowieckim wydano prawie 1,8 mln maseczek oraz 500 tys. litrów płynów do dezynfekcji. W najbliższych dniach strażacy rozpoczną akcję dostarczania bezpłatnych środków ochrony indywidualnej do przedszkoli, które zgłosiły zapotrzebowanie w Ministerstwie Zdrowia poprzez specjalnie przygotowany formularz.

Źródło: www.regiony.tvp.pl

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij